Szkolny konkurs pod hasłem: "Patroni mojej szkoły- znani i podziwiani"

Jesteś tu: » Z życia szkoły - rok szkolny 2019/2020 » Szkolny konkurs pod hasłem: "Patroni mojej szkoły- znani i podziwiani"

Szkolny konkurs pod hasłem: "Patroni mojej szkoły- znani i podziwiani"

W tym roku szkolnym postanowiłam po raz pierwszy zorganizować powyższy konkurs, aby poszerzyć wiedzę uczniów na temat patronów naszej szkoły i historii nadania jej imienia. Konkurs skierowany był dla uczniów klas V-VIII. Każdy uczestnik otrzymał materiały, które zawierały najistotniejsze informacje. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. Do pierwszego etapu zgłosiło się 21 uczniów: klasa V- 3 uczniów, klasa VI – 3 uczniów, klasa VII – 15 uczniów, klasa VIII – 0. Zwycięzcy z poszczególnych klas przeszli do II etapu, który wyłonił finalistów. Podsumowanie konkursu odbyło się 8 listopada. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie „pocieszanki”, natomiast zwycięzcy oprócz dyplomów obdarowani zostali skromnymi upominkami. Gratulacje i podziękowania złożył drogą telefoniczną, jakże bardzo wzruszony, brat jednego z pilotów - Pan Zygmunt Kościelny. Oto zwycięzcy:

I miejsce – Ewa Niesłona

II miejsce – Kacper Jakubiak, Aleksandra Kowalewska, Klaudia Sułkowska

III miejsce – Liliana Kałdońska, Katarzyna Siwik, Wiktoria Siwik

Dziękuję uczniom za pozytywne przyjęcie mojego zaproszenia i udział w konkursie.

Wioletta Karbowska