Ślubowanie uczniów klasy I

Jesteś tu: » Z życia szkoły - rok szkolny 2019/2020 » Ślubowanie uczniów klasy I

Ślubowanie uczniów klasy I

29 października 2019r. pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, w którym przyrzekli, że zostaną dobrymi kolegami, dobrymi uczniami i dobrymi Polakami, swym zachowaniem i nauką będą sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Pan dyrektor Michał Hącel za pomocą zaczarowanego ołówka pasował dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej im. 32 Eskadry Rozpoznawczej Lotnictwa Armii "Łódź" w Walichnowach. W tej uroczystej chwili towarzyszyli dzieciom zaproszeni goście: ksiądz proboszcz Jan Matwijiszyn, przedstawiciel Rejonowego Banku Spółdzielczego w Sokolnikach, grono pedagogiczne, rodzice, uczniowie szkoły i dzieci z przedszkola. Goście składając życzenia, obdarowali dzieci cennymi prezentami. W imieniu rodziców zabrała głos pani Sylwia Świdurska, która podziękowała wychowawczyni za przygotowanie uroczystości a pozostałym gościom za życzenia i upominki. Ciepłe słowa skierowała do dzieci życząc wielu sukcesów, pogody ducha, uśmiechu na twarzy, piątek i szóstek w dzienniczkach i wytrwałości w pokonywaniu wszelkich trudności.

Po uroczystej akademii odbył się poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Uroczystość ślubowania to wzruszająca chwila, która na zawsze pozostanie w pamięci dzieci, ich rodziców i wychowawcy.