Jasełka szkolne

Jesteś tu: » Z życia szkoły - rok szkolny 2019/2020 » Jasełka szkolne

Jasełka szkolne

W środę, 18 grudnia 2019 roku, w świątecznie udekorowanej sali gimnastycznej naszej szkoły wystawiono jasełka, w których wystąpili wszyscy uczniowie z klas I – III.

Na żywo akompaniowały Ewa Niesłona z kl. VII ( keyboard) i Liliana Kałdońska z kl. VI ( gitara).  Przedstawienie miało bardzo radosny charakter i wprawiło zebranych w wesoły, pogodny, nastrój.

Wśród widzów znaleźli się przedszkolacy, pozostali uczniowie, dyrektor, nauczyciele, pracownicy szkoły, licznie zgromadzeni rodzice i zaproszeni goście w osobach: ks. proboszcz Jan Matwijiszyn, dyrektor Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie oddział w Sokolnikach p. Anna Kowalewska oraz radny gminy Sokolniki Radosław Szkudlarek.

Po występie, na prośbę pana dyrektora, nastąpiły „bisy” kilku kolęd z przedstawienia, następnie jego życzenia świąteczne dla wszystkich zgromadzonych oraz zaproszenie przedstawicielki Rady rodziców p. A Kałdońskiej do odbioru słodkich upominków dla uczniów.